Iveta Kuklová

Miluji Ježíše, On je Ten, pro koho žiji a díky komu žiji. Jsem vděčná Bohu, že nám dal manuál na život (Boží Slovo) a místo Ježíše nám na zem poslal jiného pomocníka (Ducha Svatého), bez kterého by nám byl tento manuál k ničemu. 

I když mám biblickou školu Domata v Praze, tak mojí nejlepší biblickou školou jsou mé dvě děti – syn Honzík (2007) a dcera Kristýnka (2011). Do podoby Kristovy porosteme celý život a díky těmto dětem nesu hojné ovoce lásky, trpělivosti, sebeovládání, pokoje. Jsou pro mě nejlepším zrcadlem, udržují mě v pokoře – vím, že mám stále prostor pro růst.


Miluji Boží Slovo číst, ale ještě víc mě baví ho žít. Jsem jednoduchá žena s jednoduchou dětskou vírou. Věřím, že Boží Slovo je pravda a nepotřebuji k tomu žádné archeologické důkazy. 

Jsem šťastná, že žiji s Bohem, který je láska a přivedl mi úžasného manžela, kterého jsem si nezasloužila. Všechno máme jako nezasloužený dar od Boha, který nás miluje a neustále nám prokazuje Svoji lásku k nám. 

V roce 2006 jsme začali církev v Táboře a o dva roky později v Českých Budějovicích. Můžete se podívat na webové stránky www.bcv.cz, kde se dozvíte víc. 

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na e-mailu: »slovoviry@seznam.cz«.
»Zde« si můžete stáhnout adobe acrobat pro čtení dokumentů pdf.
        STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR